Akademi

ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ

ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ ONLİNE

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, kuruluşun hammaddeden, nihai ürünün müşteriye sunulmasına kadar olan süreç içerisindeki çevresel faktörlerin belirlenmesi ve bu faktörlere yönelik önlemlerin alınarak çevresel etkinin en aza indirilmesini amaçlayan bir yönetim standardıdır.

Gerçekleştirecek olduğumuz bu online canlı eğitimimizde ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi’nin gerekliliklerini, temel kavramları ve firmalara getirmiş olduğu avantajları vurgulayarak katılımcılarımızın konu ile ilgili bilgilerini tazelemeyi ve farkındalıklarını arttırmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda Lebib Yalkın’ın dijital mevzuat portali MEVBANK üzerinde yeni geliştirilen ISO 14001 yönetim sistemi ile ilgili bilgi, belge ve formların kullanım alanları aktarılacaktı. Katılımcıların konuyla ilgili soruları cevaplandırılacaktır.

 

Eğitim Programı

Eğitim İçeriği

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi hakkında genel bilgilendirme

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Şartları ve Şartların açıklanması

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardı için Genel Gereklilikler, Dokümantasyon Yapısı

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Şartları ile ilgili örnek doküman ve uygulamala

Kuruluşun bağlamının anlaşılması

Risk/Tehdit ve Fırsatların Yönetilmesi

Yasal ve Diğer Şartlara Uyumun Değerlendirilmesi

Çevre Politikası

Çevre Hedefleri

Eğitim ve Denetim

Çevre Etki ve Boyut Değerlendirme

Değişikliklerin Yönetimi

 

Bu programa katılanlara Lebib Yalkın tarafından hazırlanmış sertifika verilecektir.
Eğitim ücretsiz olarak düzenlenecektir.

Kontenjan sınırlıdır.

Katılımda öncelik Lebib Yalkın MEVBANK Yönetim Sistemleri Paketi’nin aktif abonelerine verilecektir.

Aynı firmadan maksimum 3 katılımcı kabul edilecektir.
 

EĞİTİMCİ

Kenan Polat

Kenan Polat

1978 Ankara doğumlu olan Kenan Polat, 2000 yılında Çevre Mühendisliği fakültesinden mezun olmuştur. 2001-2002 yılları arasında Marshall Boya (Akzo Nobel), 2003-2004 yılları arasında Toprakçıoğlu Holding (Safran ve Aysan Yaş ve Toz Boya tesisleri) şirketlerinde İş Güvenliği ve Çevre Mühendisi olarak görev yapmıştır. Daha sonra 2004-2015 yılları arasında Nippon-Filli Boya, 2015-2017 yılları arasında İtalyan Cementır Holding şirketlerinde Sağlık Güvenlik ve Çevre Yöneticisi olarak, 2017-2019 yılları arasında Sedef Shipbulding şirketinde HSE-Q Manager olarak görev almıştır. İSG ve Çevre konularında farklı sektörlerde tecrübeye sahip olan Kenan Polat, bu deneyimini kurumsal firmalara eğitim ve danışmanlık hizmeti vererek aktarmaktadır.

ISO 14001 geçişinin planlanması, uygulanması veya yönetilmesine dahil olan tüm süreç sahipleri

• Yönetim Sistemleri Eğitimleri / Yönetim Sistemleri Sertifika Programları • iso 14001 • İş Sağlığı ve Güvenliği • OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi • isg eğitim • Yönetim Sistemleri Mevzuatı • ISG • İş Sağlığı ve Güvenliği • İstanbul Eğitim • İş Güvenliği Eğitimi • Online Eğitimler

  • Kenan Polat

E-BÜLTEN