Hakkımızda

Lebib Yalkın Akademi

Lebib Yalkın olarak 1953 yılından bu yana mevzuat yayıncılığının öncü markası konumundayız. Bugün Türkiye’de bir çok kurumsal firma, avukatlık ofisi ve mali müşavirlik ofisi güncel mevzuatı Lebib Yalkın ile takip etmektedir. Mevzuat abonelerimizin değişen mevzuatla ilgili kafa karışıklığını gidermek için başlattığımız eğitim faaliyetlerimiz bugün Lebib Yalkın Akademi çatısı altında farklı eğitim kategorileri altında yüzlerce eğitimin yer aldığı alanında lider bir markaya dönüştü.

Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ve eğitim kurumları ile yapmış olduğumuz işbirlikleri ile eğitim çeşitliliğimizi her geçen gün arttırmaktayız. Çoğunluğu konusunda uzman ve uygulamaya hakim akademisyenlerden oluşan eğitmen kadromuz ile katılımcı memnuniyetinin her zaman üst seviyede olduğu eğitim organizasyonlarını gerçekleştirmekteyiz.

Lebib Yalkın Akademi’nin genel katılıma açık ve kurum içi olmak üzere iki farklı eğitim modeli bulunmaktadır. Genel katılıma açık eğitimlerimizi piyasanın ihtiyaçlarına ve güncel gelişmelere göre planlayarak web sitemizden duyurmaktayız. Kurum içi eğitimlerimizde ise eğitim talep eden firmanın ihtiyaçlarını, sektörünü ve katılımcı profilini dikkate alarak o kuruma özel bir eğitim içeriği oluşturmakta ve kurumun taleplerine uygun bir şekilde eğitim organizasyonunu gerçekleştirmekteyiz.

Değişen mevzuata ve piyasa koşullarına daha kolay uyum sağlamak, iş kalitenizi arttırmak ve mesleki gelişiminizi ilerletmek için Lebib Yalkın Akademi eğitimlerini takip etmeyi ve aklınıza takılan konularla ilgili bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Uzman Kadro

Lebib Yalkın Akademi olarak eğitim kalitemizi ve katılımcı memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmak ana ilkemizdir. Bu nedenle eğitimlerimizde hem eğitim içeriklerinin, hem eğitim organizasyonunun hem de eğitmen performansının kusursuz olması için son derece titiz bir çalışma yürütmekteyiz.

Eğitmen kadromuz alanında önde gelen ve çoğunluğu akademisyenlerden oluşan, hem teoriye hem de uygulamaya hakim olan tecrübeli isimlerden oluşmaktadır. Eğitmenlerimizle ilgili detaylı bilgiye eğitim sayfalarımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Güncel Konular

Mevzuat yayıncılığı konusundaki 70 yıla yakın tecrübemiz eğitim konusunda da çok daha dinamik olmamızı ve hızlı hareket edebilmemizi sağlamaktadır. Lebib Yalkın Akademi olarak değişen ve değişmesi muhtemel olan mevzuatları çok sıkı bir şekilde takip etmekte, bu değişikliklerin piyasaya etkilerini, uygulamada yaşanabilecek sorunları araştırmakta ve bu konularla ilgili deneyimli eğitmenlerimiz ile birlikte piyasanın ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı eğitimler organize edebilmekteyiz.

Kurumsal Eğitimler

Değişen piyasa koşullarına veya ihtiyaçlarına göre farklı eğitim programları tasarlıyoruz.

Eğitimlerimizden Haberdar Olun