KURUMSAL

Yasal Uyarı

WEB SİTEMİZİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN BU KOŞULLARI DİKKATLE OKUYUN. WEB SİTEMİZİ KULLANMANIZ BU KOŞULLARI KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELİR.

Lebib Yalkın Yayımları ve Basım İşleri A.Ş. (Lebib Yalkın), orijinal malzemelerde veya kopyalarında bulunan telif hakkı ve mülkiyet bildirimlerini korumanız kaydıyla bu web sitesindeki malzemeleri, yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için görüntülemeniz ve karşıdan yüklemeniz için tarafınıza izin vermektedir. Bu Site'deki malzemeleri hiçbir biçimde çoğaltamaz, genel kullanıma açık olarak görüntüleyemez, çalıştıramaz, dağıtamaz veya kamusal ya da ticari amaçlar için kullanamazsınız. Bu malzemelerin herhangi bir amaçla başka bir web sitesinde veya ağa bağlı bilgisayar ortamında kullanılması yasaktır. Bu Site'deki malzemelerin telif hakları alınmış olup, malzemelerin herhangi bir izinsiz kullanımı telif hakları, ticari marka ile ilgili veya diğer ilgili yasaları ihlal ediyor olabilir. Bu Koşullar'ın herhangi birini ihlal etmeniz durumunda bu Site'yi kullanma izniniz otomatik olarak sona erer ve karşıdan yüklediğiniz veya yazdırdığınız malzemelerin tümünü hemen yok etmeniz gerekir.

Sorumluluk Reddi

Lebib Yalkın , SATICILAR VEYA BU SİTEDE BELİRTİLEN DİĞER ÜÇÜNCÜ KİŞİLER, GARANTİ, SÖZLEŞME, HAKSIZ FİİL, BİLGİ VEYA BAŞKA HERHANGİ BİR HUKUKSAL İŞLEM KAPSAMINDA YA DA SÖZ KONUSU ZARARLARIN GERÇEKLEŞME OLASILIĞINDAN ÖNCEDEN HABERDAR EDİLMİŞ OLSA DAHİ BU SİTEYE BAĞLI WEB SİTELERİNIN VEYA BU SİTENİN KULLANILMASINDAN DOĞAN YA DA KULLANILAMAMASINDAN VEYA TÜM SÖZ KONUSU SİTELERDEKİ MALZEMELERDEN VE BİLGİLERDEN KAYNAKLANAN HİÇBİR ZARAR VEYA ZİYANDAN SORUMLU DEĞİLDİR. SİTEDEKİ MALZEMELERİ, BİLGİLERİ VEYA HİZMETLERİ KULLANMANIZ SONUCUNDA MALZEMELERİN VEYA VERİLERİN SERVİSE, ONARIMA VEYA DÜZELTİLMESİNE GEREK OLMASI DURUMUNDA İLGİLİ TÜM MASRAFLAR TARAFINIZA AİTTİR. İLGİLİ YASALAR DOLAYLI ZARAR VE ZİYANLARIN SINIRLANDIRILMASINA VEYA HARİÇ TUTULMASINA İZİN VERMEYEBİLECEĞİNDEN İŞBU SINIRLAMALAR VE HARİÇ TUTMALAR TARAFINIZ İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

Yazılımın Kullanımı

Lebib Yalkın , Site üzerinden kendisine herhangi bir gizli bilgi veya mülkiyet bilgisi göndermenizi istememektedir. Bu Site'ye gönderdiğiniz veya koyduğunuz malzemeler, bilgiler veya diğer iletişimler (İletişimler) gizli olmayan ve mülkiyet hakları ile ilgili olmayan bilgi olarak kabul edilir. İletişimlere ilişkin Lebib Yalkın 'nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Lebib Yalkın ve atadıkları, söz konusu Site'deki tüm verileri, resimleri, sesleri, metinleri ve diğer şeyler ile İletişimler'i ticari veya ticari olmayan amaçlar için kopyalamaya, açıklamaya, dağıtmaya, almaya ya da kullanmaya yetkilidir. Ürünler ve hizmetler almak amacıyla Lebib Yalkın 'a gönderdiğiniz sizi kişi olarak belirtebilecek bilgiler Lebib Yalkın Gizlilik Bildirimi uyarınca işlem görür. Yasa dışı, tehditkar, aşağılayıcı, müstehcen, tecavüzkar veya yasaları ihlal eden herhangi bir malzemeyi Site'ye koymanız, göndermeniz veya Site'den almanız yasaktır.

Sohbet Odaları, Kullanıcı Forumları ve Diğer Siteler

Bu Site'deki diğer gerçek ve tüzel kişilerin web sitelerine olan bağlantılar yalnızca size kolaylık sağlamak amacıyla konulmuştur. Bu bağlantıları kullanmanız durumunda bu Site'den çıkarsınız. Diğer şirketlerin bu bağlantıları Lebib Yalkın tarafından incelenmemiş olup Lebib Yalkın 'nin söz konusu sitelere veya içeriklerine ilişkin bir sorumluluğu yoktur ve bunların üzerinde bir denetimi bulunmamaktadır. Bu nedenle Lebib Yalkın 'nin bunlara veya buralardaki bilgilere, yazılımlara ya da diğer ürünlere ve malzemelere veya bunların kullanılmasından doğan sonuçlara ilişkin herhangi bir onayı veya önerisi söz konusu değildir. Bu Site'de bağlantısı olan diğer şirketlerin web sitelerine erişmek istediğinizde bunu, riski tamamen kendinize ait olmak üzere yaparsınız.

Lebib Yalkın , bu bildirimi zaman zaman güncelleyerek işbu koşulları gözden geçirebilir. Tarafınızı bağlayıcı olduğundan güncel Koşulları incelemek için bu sayfayı zaman zaman ziyaret etmeniz gerekir. Bu Koşullar'ın bazı hükümlerinin yerine, bu Site'deki belirli sayfalarda bulunan ve açıkça belirtilen yasal bildirimler veya hükümler geçebilir.

Lebib Yalkın 'nın web sitesine bağlantı sağlayan bir site: Bağlantı yapabilir ancak Lebib Yalkın içeriğini çoğaltamaz
Lebib Yalkın içeriği çevresinde bir tarayıcı veya sınır ortamı oluşturamaz
Kendisini veya ürünlerini Lebib Yalkın 'nin onayladığı izlenimini veremez
Lebib Yalkın ile olan ilişkisini başka türlü gösteremez
Lebib Yalkın ürünleri ve hizmetleri hakkında yanlış bilgiler veremez
Lebib Yalkın 'dan izin almadan Lebib Yalkın logosunu kullanamaz
İtici, tehditkar veya genel kabul görmeyen olarak anlaşılacak içeriğin olmaması ve yalnızca tüm yaş gruplarına uygun içeriğin bulunması gerekir.

E-Bültenimizi İnceleyin