LEBİB YALKIN MEVBANK

Uzman Yorumu İle Mevzuata Dair Kısa Yolları Keşfedin

LEBİB YALKIN MEVBANK

Güncel Mevzuat, Zengin Yargı Kararları, Yorumlu Uzman Makaleleri

LEBİB YALKIN MEVBANK

Kişiselleştirilmiş Mevzuat Asistanınız Mevbank Artık Cebinizde!

LEBİB YALKIN MEVBANK

Mevbank Mobil ile İhtiyacınız Olan Bilgi Her Zaman Cebinizde!

YAŞAYAN
MEVZUAT

Mevzuattaki Son Değişiklikler


Sürekli güncel kalmak için
bültenimize kaydolun!

1953 yılında föyler ile kütüphaneleri dolduran MEVBANK yolculuğu, günümüzde mobil ile birlikte her an yanınızda yer almaktadır.

Vergi, Sosyal Güvenlik, Ticaret ve Finans, Dış Ticaret, Gümrük, Yönetim Sistemleri ve Sektörel kategorilerinin altında yer alan 63 ana başlıkta mevzuatı, kullanım kolaylığı ve hızlı iletişim modeli ile sizlere sunan dijital asistanınızdır.

İçinde yaklaşık 4.000.000 belge barındıran MEVBANK, tüm bu belgelere ulaşımı kolaylaştırmaktadır. 1998 yılından beri yayınlanmış tüm makale arşivi, aktif olarak sistemde yer almaktadır.

Mevbank Avukatlar, Mali Müşavirler, Kalite Uzmanları, Gıda Mühendisleri, İSG Uzmanları, Muhasebeciler, Bordro ve Özlük İşleri Uzmanları gibi meslek gruplarına ihtiyaç duydukları tüm bilgiyi, tam zamanında ve doğru olarak iletir.

3.800.000
Belge
16.698
Danıştay Kararı
3.681.192
Yargıtay Kararı
81 İlde ilde
25000 Kullanıcı

Neden MEVBANK KULLANMALIYIM?

 • 1 Tek kaynaktan mevzuat, içtihat ve uzman makalelerine erişim imkanı sunar.
 • 2 68 yılın birikimi ve abonelerimizin önerileriyle geliştirilmiştir.
 • 3 Mevzuat değişikliklerinden sizi haberdar eder.
 • 4 Belge İşlemleri menüsünden belge geçmişini ve değişen bölümleri pratik bir şekilde görüntülemenize olanak tanır. Renklendirmeler sayesinde değişiklik yapılan bölümlere, maddenin eski haline ve başka bir belgeye yönlendirmeler ile kapsamlı bir çalışma sunar.
 • 5 Sadece haber almak istediğiniz mevzuatı ve bilgilendirme sıklığını seçebileceğiniz kişiselleştirme imkanı sağlar.
 • 6 MEVBANK Mobil ile milyonlarca sayfa mevzuatı cebinize taşır.
 • 7 Anlık olarak iletmiş olduğu mevzuattaki son değişiklikler ile güncel kalmanızı sağlar.
 • 8 Sık kullandığınız ya da sizin için önemli olan belgelerinizi yönetebileceğiniz “Seçtiklerim” alanı ile kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimi sunar.
 • 9 Kullanıcı dostu arayüzü ile mevzuatın içinde hızlı ve verimli bir araştırma imkanı sağlar. Güçlü arama motoru ile istediğiniz bilgiyi size hızlı, detaylı ve alternatifli olarak sunar.
 • 10 Değişen belgeler alanı ile kanun, kararname, yönetmelik, tebliğ ve diğer mevzuatların değişimlerinden haberdar ettiği gibi değişimin hangi alanlarda olduğunu belirtir.
 • 11 Sadece aradığınız belgeyi bulmakla kalmaz, sizi o belgeyi güçlendirici makalelere de yönlendirerek daha kapsamlı bir araştırma imkanı tanır.
 • 12 Uzman Atıf Notları ve ilişkilendirilmiş içerik sayesinde çalışmalarınızı kolaylaştırır.

ÖZELLİKLER

Belgeler arasında gezerken size sadece MEVBANK’ta olan işinizi kolaylaştırıcı
bazı simgeler eşlik etmektedir.

Bu ikon bulunduğu madde ile ilgili olan tüm mevzuatı, içtihatları ve makaleleri size getirir. Zincir özelliği ile ilgilendiğiniz Kanun maddesi ile bağlantılı olan tüm belgeleri kolayca tespit edebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Araştırma yapmak, Mevbank Zincir özelliği ile artık çok daha kolay olacak.

Bu ikon ilgili kısmın değişiklik geçmişini, değiştirilen tarihleri ve değişiklik öncesi içeriğini açıklar. Aynı zamanda bu mevzuat içeriği ile ilgili uzman açıklaması veya başka bir ilgili mevzuatla ilişkili göndermeyi kapsar. Araştırmanıza ilişkin değişiklik geçmişini ve atıf yapılan diğer mevzuatlara hızlıca ulaşarak araştırmanızı derinleştirebilirsiniz.

Bu ikon Yönetim Sistemleri modülümüzün altında yer almaktadır. Alanında uzman olan İSG uzmanları ve kalite mühendislerimiz tarafından, o mevzuatın uygulamaya yönelik açıklamalarını içerir. Bu özellik ile çalışmalarınızı yaparken mevzuatı doğru değerlendirecek ve uygulayacaksınız.

Her maddede bulunan bu ikon, sizlerin ilgili madde için kişisel notunuzu yazabileceğiniz alanı gösterir. Kendi kişisel notlarınızı ekleyerek, belgeleri kendi kütüphanenizde saklayabilirsiniz.

Hemen Mevbank
Abonesi Olun!

Tek kaynaktan mevzuat, yargı kararları, özelgeler ve uzman makalelerine erişim imkanı ile Mevbank abonesi olarak, takip etmek istediğiniz mevzuat serilerine en güncel haliyle anında ulaşın.

SATIN AL

ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN FORMU DOLDURUN

Mevbank hakkında detaylı bilgi almak, iş süreçlerinize hız ve verimlilik katacak kullanıcı dostu özelliklerini keşfetmek için formu doldurun, sizi arayalım!

E-BÜLTEN