DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Yönetim Sistemleri

Yönetim Sistemleri Danışmanlığı Nedir?
 

Yönetim sistemleri, bir kuruluşun belirli bir hedefi gerçekleştirmek için gerekli olan işlemleri yönetmek için tasarlanmış bir çerçevedir.  
İş sağlığı ve güvenliği, çevre, gıda ve enerji yönetim sistemleri, her biri farklı bir hedefi gerçekleştirmek için Lebib Yalkın Danışmanlık ve Eğitim ile süreçlerinizi ilerletebilirsiniz.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Danışmanlığı
 

İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi, bir işyerindeki iş sağlığı ve güvenliği yönetimini organize etmek için tasarlanmıştır. 
Bu sistem, iş sağlığı ve güvenliği risklerinin değerlendirilmesini, kontrol edilmesini ve azaltılmasını sağlamak için bir çerçeve sunar. 
Ayrıca işyerindeki tüm çalışanların iş sağlığı ve güvenliği hakkında eğitim almalarını ve farkındalık kazanmalarını sağlar. İSG yönetim sistemi, bir işyerinde meydana gelebilecek kazaların önlenmesine ve çalışanların sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamaya yardımcı olur.
İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi konusunda ihtiyacınız doğrultusunda net ve uygulamaya dönük danışmanlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Çevre Yönetim Sistemi Danışmanlığı
 

Çevre yönetim sistemi, bir işletmenin çevresel etkilerini azaltmak için tasarlanmıştır. Bu sistem, işletmelerin çevresel etkilerini ölçmelerini, izlemelerini, kontrol etmelerini ve azaltmalarını sağlar. 
Ayrıca işletmelerin çevreye uyumlu bir şekilde faaliyet göstermelerini sağlayarak çevre üzerindeki etkilerini minimize eder.
Bu konudaki danışmanlığınızı Lebib Yalkın Danışmanlık üzerinden alabilir, çevre yönetim sistemi hakkında daha fazla ve detaylı bilgi almak için Lebib Yalkın Akademi eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Danışmanlığı
 

Gıda güvenliği yönetim sistemi, gıda üreticilerinin, işleme tesislerinin ve dağıtım kanallarının gıda güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Bu sistem, gıda güvenliği risklerini belirlemek, analiz etmek, kontrol etmek ve azaltmak için bir çerçeve sunar. 
Ayrıca işletmelerin gıda güvenliği hedeflerini yerine getirmelerini ve gıda güvenliği mevzuatlarına uygun olarak faaliyet göstermelerini sağlar.
Gıda güvenliği konusunda ortaya çıkabilecek birçok husus için danışmanlık kilit noktalardan biri olacaktır. Lebib Yalkın Danışmanlık ile konusunda uzman danışmanlar tarafından hizmet alabilirsiniz.
Gıda Güvenliği için güncel eğitimlerimize de Lebib Yalkın Akademi üzerinden ulaşın.

 

Enerji Yönetim Sistemi Danışmanlığı
 

Enerji Yönetim Sistemi (EYS), bir işletmenin enerji tüketimini azaltmak ve enerji verimliliğini artırmak için tasarlanmış bir sistemdir. Bu sistem, enerji tüketimini izlemek, ölçmek, analiz etmek ve kontrol etmek için bir çerçeve sunar. 
Ayrıca işletmelerin enerji tüketiminde tasarruf yapmalarını, enerji verimliliği hedeflerine ulaşmalarını ve enerji maliyetlerini azaltmalarını sağlar.

Yarım Asırlık Tecrübe

1953’den bu yana iş dünyasına olan desteğimizi sürdürüyoruz ve tecrübemizi işimize yansıtıyoruz.

Uzman Kadro

Farklı uzmanlık alanlarındaki tecrübeli ekibimiz, sizin için en ekonomik ve en etkin çözümü geliştirecek.

Ölçülebilir Başarı

Düzenli olarak yapılan raporlama hizmeti ile tüm süreçleri takip edebileceksiniz ve gelişimi göreceksiniz.

Periyodik Toplantılar

Projeyi firmanızdaki iş birimiyle koordineli olarak yürütüyoruz.

Kurumlara
Özel Danışmanlık

Kurumunuzun ihtiyaçlarının analiz edilmesi ve size en uygun çözümün sunulması için bizimle iletişime geçin, birlikte sizin için en uygun projeyi oluşturalım.

MÜŞTERİLERİMİZ

E-Bültenimizi İnceleyin