DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Mevzuat Takibi

Mevzuat takibi, bir işletmenin faaliyetleriyle ilgili kanun ve yönetmelikleri yakından takip ederek uyum sağlamasını ve yasal sorunlardan kaçınmasını sağlar. Ayrıca, kanunlarda veya yönetmeliklerde yapılan değişiklikleri takip etmek, işletmenin faaliyetlerini etkileyebilecek yeni yasal gereksinimleri öğrenmek ve bunlara uyum sağlamak için önemlidir.
Lebib Yalkın Danışmanlık mevzuat takibi hizmeti işletmelerin özellikle dikkat etmesi gereken bir alandır.

Danışmanlar, müşterilerinin faaliyetlerine uygun olan kanun ve yönetmelikleri takip eder ve müşterilerine gereksinim duydukları bilgileri sağlarlar. Mevzuat takibi hizmeti, işletmelerin yasal yükümlülüklerini yerine getirmelerine ve uyumlu bir şekilde çalışmalarına yardımcı olur.

Mevzuat Takibi için aynı zamanda bir Lebib Yalkın programı olan Mevbank Mevzuat Programı ile dijital olarak mevzuatı takip etmenizde mümkündür.
Web ve mobil olarak mevzuatı takip edebilir, anlık bildirimler ile her an mevzuattan haberdar olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için tıklayın ve inceleyin.

Lebib Yalkın Danışmanlık İle Mevzuat Takibi

Mevzuat takibi konusunda, işletmelerin bazı öncelikli alanlara özel bir önem vermeleri gerekmektedir. Bunu bir danışmanlık ile ya da Mevzuat Programı ile yapabilirler.

Bunlar arasında vergi mevzuatı, çalışma hukuku, tüketici koruma kanunları, gizlilik ve veri koruma yasaları gibi alanlar yer almaktadır. 
Bu alanlarda yapılan değişikliklerin takibi, işletmelerin faaliyetleri açısından kritik öneme sahiptir.
Sonuç olarak, mevzuat takibi, işletmeler için çok önemlidir ve yasal yükümlülüklerini yerine getirmelerine yardımcı olur. İşletmelerin bu alanda danışmanlık hizmetleri alması, mevzuat takibinin etkin bir şekilde yapılmasını sağlar.

Yarım Asırlık Tecrübe

1953’den bu yana iş dünyasına olan desteğimizi sürdürüyoruz ve tecrübemizi işimize yansıtıyoruz.

Uzman Kadro

Farklı uzmanlık alanlarındaki tecrübeli ekibimiz, sizin için en ekonomik ve en etkin çözümü geliştirecek.

Ölçülebilir Başarı

Düzenli olarak yapılan raporlama hizmeti ile tüm süreçleri takip edebileceksiniz ve gelişimi göreceksiniz.

Periyodik Toplantılar

Projeyi firmanızdaki iş birimiyle koordineli olarak yürütüyoruz.

Kurumlara
Özel Danışmanlık

Kurumunuzun ihtiyaçlarının analiz edilmesi ve size en uygun çözümün sunulması için bizimle iletişime geçin, birlikte sizin için en uygun projeyi oluşturalım.

MÜŞTERİLERİMİZ

E-Bültenimizi İnceleyin