Mevbank Neo Mevzuat ve İçtihat Programı

Daha Zengin İçerik, Geliştirilmiş Arama Motoru ve Kullanıcı Dostu Arayüz

Daha Fazla Yargıtay ve Danıştay Kararı, Makaleler, Çeşitli Bilgiler

Mevbank Neo'nun Zengin İçeriğini Keşfedin

Mevbank Neo ile Zaman Kazanın

Geliştirilmiş, Sonuç Odaklı Arama Motoru

Kullanıcı Uyumlu Arayüzümüzü Keşfedin

Kullanıcı Dostu Arayüzü ile zaman kazanmanız için mevbank neo sizlerle!

YAŞAYAN
MEVZUAT

Mevzuattaki Son Değişiklikler


Sürekli güncel kalmak için
bültenimize kaydolun!

Hemen Mevbank Neo
Abonesi Olun!

Tek kaynaktan mevzuat, yargı kararları, özelgeler ve uzman makalelerine erişim imkanı ile Mevbank Neo abonesi olarak, takip etmek istediğiniz mevzuat serilerine en güncel haliyle anında ulaşın.

SATIN AL

ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN FORMU DOLDURUN

Mevbank Neo hakkında detaylı bilgi almak, iş süreçlerinize hız ve verimlilik katacak kullanıcı dostu özelliklerini keşfetmek için formu doldurun, sizi arayalım!

1953 yılında föyler ile kütüphaneleri dolduran Mevbank Neo yolculuğu, günümüzde mobil ile birlikte her an yanınızda yer almaktadır.

Vergi, Sosyal Güvenlik, Ticaret ve Finans, Dış Ticaret, Gümrük, Yönetim Sistemleri ve Sektörel kategorilerinin altında yer alan 63 ana başlıkta mevzuatı, kullanım kolaylığı ve hızlı iletişim modeli ile sizlere sunan dijital asistanınızdır..

İçinde yaklaşık 4.000.000 belge barındıran Mevbank Neo, tüm bu belgelere ulaşımı kolaylaştırmaktadır. 1998 yılından beri yayınlanmış tüm makale arşivi, aktif olarak sistemde yer almaktadır.

Mevbank Neo Avukatlar, Mali Müşavirler, Kalite Uzmanları, Gıda Mühendisleri, İSG Uzmanları, Muhasebeciler, Bordro ve Özlük İşleri Uzmanları gibi meslek gruplarına ihtiyaç duydukları tüm bilgiyi, tam zamanında ve doğru olarak iletir.

Belge 3800000
Belge
Danıştay Kararı 16698
Danıştay Kararı
Yargıtay Kararı 3681192
Yargıtay Kararı
25000 81
25000

Neden MEVBANK NEO KULLANMALIYIM?

 • 1 Tek kaynaktan mevzuat, içtihat ve uzman makalelerine erişim imkanı sunar.
 • 2 70 yılın birikimi ve abonelerimizin önerileriyle geliştirilmiştir.
 • 3 Mevzuat değişikliklerinden sizi haberdar eder.
 • 4 Belge İşlemleri menüsünden belge geçmişini ve değişen bölümleri pratik bir şekilde görüntülemenize olanak tanır. Renklendirmeler sayesinde değişiklik yapılan bölümlere, maddenin eski haline ve başka bir belgeye yönlendirmeler ile kapsamlı bir çalışma sunar.
 • 5 Sadece haber almak istediğiniz mevzuatı ve bilgilendirme sıklığını seçebileceğiniz kişiselleştirme imkanı sağlar.
 • 6 MEVBANK NEO Mobil ile milyonlarca sayfa mevzuatı cebinize taşır.
 • 7 Anlık olarak iletmiş olduğu mevzuattaki son değişiklikler ile güncel kalmanızı sağlar.
 • 8 Sık kullandığınız ya da sizin için önemli olan belgelerinizi yönetebileceğiniz “Seçtiklerim” alanı ile kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimi sunar.
 • 9 Kullanıcı dostu arayüzü ile mevzuatın içinde hızlı ve verimli bir araştırma imkanı sağlar. Güçlü arama motoru ile istediğiniz bilgiyi size hızlı, detaylı ve alternatifli olarak sunar.
 • 10 Değişen belgeler alanı ile kanun, kararname, yönetmelik, tebliğ ve diğer mevzuatların değişimlerinden haberdar ettiği gibi değişimin hangi alanlarda olduğunu belirtir.
 • 11 Sadece aradığınız belgeyi bulmakla kalmaz, sizi o belgeyi güçlendirici makalelere de yönlendirerek daha kapsamlı bir araştırma imkanı tanır.
 • 12 Uzman Atıf Notları ve ilişkilendirilmiş içerik sayesinde çalışmalarınızı kolaylaştırır.

ÖZELLİKLER

Belgeler arasında gezerken size sadece MEVBANK NEO’da olan işinizi kolaylaştırıcı
bazı simgeler eşlik etmektedir.

Bu ikon bulunduğu madde ile ilgili olan tüm mevzuatı, içtihatları ve makaleleri size getirir. Zincir özelliği ile ilgilendiğiniz Kanun maddesi ile bağlantılı olan tüm belgeleri kolayca tespit edebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Araştırma yapmak, Mevbank Neo Zincir özelliği ile artık çok daha kolay olacak.

Bu ikon ilgili kısmın değişiklik geçmişini, değiştirilen tarihleri ve değişiklik öncesi içeriğini açıklar. Aynı zamanda bu mevzuat içeriği ile ilgili uzman açıklaması veya başka bir ilgili mevzuatla ilişkili göndermeyi kapsar. Araştırmanıza ilişkin değişiklik geçmişini ve atıf yapılan diğer mevzuatlara hızlıca ulaşarak araştırmanızı derinleştirebilirsiniz.

Bu ikon Yönetim Sistemleri modülümüzün altında yer almaktadır. Alanında uzman olan İSG uzmanları ve kalite mühendislerimiz tarafından, o mevzuatın uygulamaya yönelik açıklamalarını içerir. Bu özellik ile çalışmalarınızı yaparken mevzuatı doğru değerlendirecek ve uygulayacaksınız.

Her maddede bulunan bu ikon, sizlerin ilgili madde için kişisel notunuzu yazabileceğiniz alanı gösterir. Kendi kişisel notlarınızı ekleyerek, belgeleri kendi kütüphanenizde saklayabilirsiniz.

E-Bültenimizi İnceleyin