Mevbank Neo Mobil Uygulama

Tüm Değişiklikler Mevbank Neo Mobil Uygulama ile Anında Cebinizde!

Aradığınız Kararlara Hızlıca Ulaşın!

Mevbank Neo'dan Aradığınız Karara Hızlıca Ulaşın!

Daha Fazla Yargıtay ve Danıştay Kararı, Makaleler, Çeşitli Bilgiler

Mevbank Neo'nun Zengin İçeriğini Keşfedin

Mevbank Neo ile 10 Milyondan Fazla Karara Anında Ulaşın

Günden Güne Güncellenen 10 Milyondan Fazla Karar Mevbank Neo Zenginleştirilmiş Arşivinde

YAŞAYAN
MEVZUAT


Sürekli güncel kalmak için
bültenimize kaydolun!

Hemen Mevbank Neo
Abonesi Olun!

Tek kaynaktan mevzuat, yargı kararları, özelgeler ve uzman makalelerine erişim imkanı ile Mevbank Neo abonesi olarak, takip etmek istediğiniz mevzuat serilerine en güncel haliyle anında ulaşın.

ÜCRETSİZ DENE

ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN FORMU DOLDURUN

Mevbank Neo hakkında detaylı bilgi almak, iş süreçlerinize hız ve verimlilik katacak kullanıcı dostu özelliklerini keşfetmek için formu doldurun, sizi arayalım!

LÜTFEN FORMU DOLDURUN

1953 yılında başladığımız mevzuat yayıncılığını günümüz teknolojisi ve kullanıcı deneyimi ile geliştirdik. Sizleri yepyeni bir mevzuat ve içtihat takip deneyimi yaşamak için Mevbank Neo’ya bekliyoruz. 

Mevbank Neo’nun kullanıcı dostu arayüzü, geliştirilmiş arama motoru ve kişiselleştirilebilen alanları ile mevzuat ve içtihat takibi artık çok kolay!  

Hukuk, Kalite/Yönetim Sistemleri, Vergi, Sosyal Güvenlik, Ticaret ve Finans, Dış Ticaret, Gümrük, ve Sektörel kategorilerinde tüm mevzuatı, 10 milyon içtihatı ve uzman makalelerini sizlere sunuyoruz. Ayrıca Mevbank Neo ile mevzuat değişiklikleri, anlık mailler ve mobil bildirimler ile her an elinizin altında olacak! 

Mevbank Neo mevzuatla ilgilenen tüm profesyonellerin yanı sıra, Hukukçular, Mali Müşavirler, Kalite Uzmanları, Gıda Mühendisleri, İSG Uzmanları, Muhasebeciler, Bordro ve Özlük İşleri Uzmanlarına ihtiyaç duydukları tüm bilgiyi, tam zamanında ve doğru olarak iletir. 

Mevzuat Belgesi 125500
Mevzuat Belgesi
Makale 52800
Makale
İçtihat 10000000
İçtihat
Toplam Belge Sayısı 10178300
Toplam Belge Sayısı

Neden MEVBANK NEO KULLANMALIYIM?

  • 1 ⚡ Anlık Bildirimler Mevbank Neo, mevzuat güncellemelerini hızlı bir şekilde takip ederek, abonelerine anında mail ve mobil uygulama üzerinden bildirimler gönderir.
  • 2 🔍 Tek Kaynaktan Erişim: Tüm mevzuata, 10 milyon içtihata ve uzman makalelerine ulaştırır. Ayrıca sürekli güncellenen pratik bilgiler, tasarı taslak ve duyurular ile zengin içerik sunar.
  • 3 📚 Güvenilir Bilgi Kaynağı: Mevbank Neo, güvenilir ve doğrulanmış bilgi kaynaklarından faydalanır. Böylece her zaman doğru ve güncel bilgilere erişirsiniz.
  • 4 📊 Mevzuat Analizi ve Yorumlama: Mevzuat değişiklikleri karmaşık olabilir ve doğru yorumlanmayı gerektirir. Mevbank Neo, sizlere mevzuatın etkileri ve uygulamaları konusunda profesyonel analizler sunar.
  • 5 🎯​ Sonuç Odaklı Arama Motoru: Mevzuat, İçtihat ve Makale başlıkları altında aramalarınızı yapabilirsiniz. Aramalarınızda "detaylı arama" alanını kullanarak belge tipine göre; aramanızı daraltabilir, arama sonucunuzu yayın grubu, mevzuat serisi, belge tipi ve belge tarihine göre filtreleyerek sonuca hızla ulaşabilirsiniz.
  • 6 🖥️ Kolay Kullanım & Mobil Uygulama: Mevbank Neo, kullanıcı dostu bir arayüzle tasarlandı ve geri bildirimler ile geliştiriliyor. Mobil uygulaması ile de her an yanınızda.
  • 7 📝​ Değişiklikleri Fark Et: Mevzuatta nelerin değiştiğini renklendirmeler ile kolayca görüntüleyin. Güncel mevzuat belgelerini tüm geçmiş versiyonlarıyla karşılaştırın.
  • 8 📑 Özelleştirilebilen Alanlar: İçeriği özelleştirilebilir şekilde sunar ve abonelerin ilgilendiği belgeler değiştiğinde haber verir. Böylece ilgilendiğiniz konulara odaklanabilirsiniz.
  • 9 🎯 Sektöre Özel Çözümler: Mevzuat ve içtihat takibi, her sektör için farklı gereksinimler ve zorluklar içerebilir. Her sektörden kullanıcıyı tek bir platformda buluşturur, tek kaynaktan mevzuat ve içtihat takibi sunar.
  • 10 🔄 Takip ve Destek: Mevzuat ile ilgili sorularınıza Müşteri Hizmetlerimiz ve Uzmanlarımız hızlıca cevap verir ve süreci takip eder.

ÖZELLİKLER

Belgeler arasında gezerken size sadece MEVBANK NEO’da olan işinizi kolaylaştırıcı
bazı simgeler eşlik etmektedir.

Birbiriyle ilişkilendirilen tüm Mevzuat, Yargıtay Kararları, Danıştay Kararları, BİM, BAM, Sayıştay Kararları, Makaleler ve uzman-danışman yorumları ile desteklenen kapsamlı bir mevzuat ve içtihat takip programıdır.

Kullanıcı Deneyimi ile Geliştirilmiş Akıllı Arama Kullanıcı Deneyimi ile Geliştirilmiş Akıllı Arama Mevbank Neo'nun yeni arama motoru ile mevzuat, içtihat ve makaleler arasında hızlı geçiş yapabilir aradıklarınızı kolayca bulabilirsiniz

Detaylı Arama Detaylı Arama Aramalarınızı yaparken "detaylı arama" alanını kullanıp belge tipine göre; kanun, yönetmelik, içtihatlar, makaleler ve birçok başlık altında aradıklarınızı kolayca bulabilirsiniz

Not Not Tüm belgelere kullanıcı kendi notlarını alabilir. Daha sonra bu notları toplu şekilde görüntüleyebilir.

Seçtiklerim Seçtiklerim Takip ettiğiniz mevzuat belgelerini “seçtiklerim” alanına ekleyip, kendi klasörünüzü oluşturabilirsiniz. Elinizin altında olması gereken belgelere kendi klasörünüzden hızlıca erişebilir ve çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Mevzuat Takip Listenizi Oluşturun Mevzuat Takip Listenizi Oluşturun Denetimleriniz için takip etmek zorunda olduğunuz mevzuatları liste şeklinde oluşturabilir ve çıktısını alabilirsiniz.

Bildirimler Bildirimler Sadece sizi ilgilendiren mevzuatları seçip, belirlediğiniz tarih aralığında mevzuat değişikliklerini düzenli e-posta ve mobil uygulama üzerinden bildirim olarak alabilirsiniz.

Belge Geçmişi Belge Geçmişi mevzuat belgesinin en güncel hali ile değişiklikten önceki tüm versiyonlarını iki tarih aralığında karşılaştırabilirsiniz.

Değişen Bölüme Git Değişen Bölüme Git Mevzuat belgesinde değişikliğe uğramış alanları görmek için “değişen bölüme git” fonksiyonumuzla yapılan son değişiklikleri görüntüleyebilirsiniz. Yaptığımız renklendirmelerle mevzuatta “revizyona uğrayan, eklenen, yürürlükten kaldırılan” kısımları kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Zincir Özelliği (İlişkili Belgeler) Zincir Özelliği (İlişkili Belgeler) Kanun ve KHK'larda her maddenin yanında bulunan “zincir” fonksiyonundan ilgili maddeyle ilişkili tüm ikincil mevzuata (karar, kararname, yönetmelik, tebliğ, özelge, genelge, makale, uzman yorumu vb.) hızlıca erişebilirsiniz.

Danışman Yorumu Danışman Yorumu uzman danışmanlarımızın açıklama gerektiren günlük mevzuata madde bazında kısa, anlaşılır ve uygulamaya dönük ekledikleri yorumlar mevzuatı kolaylıkla uygulamanızı sağlar.

Mobil uygulama üzerinden seçtiğiniz belgelerle ilgili değişiklikleri anlık bildirim olarak alabilirsiniz. Mevbank Neo üzerinde yaptığınız tüm işlemleri ofis dışında mobil uygulama üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Mevzuat her zaman cebinizde olacak.

Mevzuat Değişiklerinin Günlük/Haftalık/Aylık Olarak Mail Gönderilmesi, Mevzuat Uzmanından Telefon ve Mail ile Destek Alınması, Abone Hizmetlerinin Online ve Telefonda Desteği, Teknik Destek Hizmetleri

MEVZUAT PAKETLERİMİZ

Hemen Mevbank Neo
Abonesi Olun!

Tek kaynaktan mevzuat, yargı kararları, özelgeler ve uzman makalelerine erişim imkanı ile Mevbank Neo abonesi olarak, takip etmek istediğiniz mevzuat serilerine en güncel haliyle anında ulaşın.

ÜCRETSİZ DENE

ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN FORMU DOLDURUN

Mevbank Neo hakkında detaylı bilgi almak, iş süreçlerinize hız ve verimlilik katacak kullanıcı dostu özelliklerini keşfetmek için formu doldurun, sizi arayalım!

LÜTFEN FORMU DOLDURUN

Ücretsiz Denemenizi Başlatın