Mevbank Neo Hukuk

10 Milyon İçtihat Arasında Aradıklarınızı Geliştirilmiş Akıllı Arama Motoru ile En Hızlı ve Güvenilir Şekilde Sizlere Sunan Mevzuat ve İçtihat Takip Programını Keşfedin

Mevbank Neo Hukuk Programı, 10 milyon yargı kararını kullanıcı deneyimiyle geliştirilmiş arama motoru ile en hızlı şekilde sizlere sunmaktadır.

Lebib Yalkın, 70 yılı aşkın süredir mevzuat yayımcılığı hizmeti ile iş hayatında mevzuat ve içtihatları kullanan ve takip eden tüm hukukçuların ihtiyaçlarına cevap veren lider bir kuruluştur.

Zenginleştirilmiş içeriği, akıllı ve hızlı arama motoru ve kullanıcı dostu arayüzü ile Mevbank Neo Hukuk programı Hukukçuların günlük yoğun programında en büyük destekçisi olacaktır. 

Sonuç odaklı arama motorunda içtihat, mevzuat ve makaleler başlıklarıyla arama sonuçlarınızı görüntüleyebilir ve bu başlıklar arasında geçiş yapabilirsiniz. Detaylı arama, filtreleme seçenekleri ve anahtar kelimeler ile aramalarınızı hızlıca sonuçlandırabilirsiniz.

Mevbank Neo Hukuk Programı; ilgili kanun maddeleri ile ilişkilendirilmiş Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Anayasa Mahkemesi Kararları, BAM, BİM ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Kararları ile tüm Kanunlar, KHK'lar, Tüzükler, Yönetmelikler, Tasarı ve Taslaklar, Rehberler, Dilekçe ve Sözleşme Örneklerini ve kapsamlı bir makale arşivini sizlere sunmaktadır.

Mevzuat ve İçtihat

Yargıtay Kararları

Bu yayınımızda benzer davaların çözümünde emsal teşkil edebilecek nitelikteki Yargıtay İçtihadı Birleştirme Kararları, Büyük Genel Kurulu, Hukuk Daireleri Başkanlar Kurulu, Ceza Daireleri Başkanlar Kurulu, Hukuk Genel Kurulu, Ceza Genel Kurulu, Hukuk Daireleri ve Ceza Daireleri kararları yer almaktadır.

Danıştay Kararları

Emsal niteliğindeki içtihatlar idari uyuşmazlıkların çözümünde ve yasaların doğru uygulanmasında taraflar için yol gösterici olmaktadır. Vergi ve idare hukukundaki uyuşmazlıklarda yol gösterici olan Danıştay Kararları doğru sonuca ulaşmak için önemli bir kaynaktır. Bu yayınımızda İçtihadı Birleştirme Kurulu Kararları, Başkanlar Kurulu Kararları, İdari Dava Daireleri Kurulu Kararları, Vergi Dava Daireleri Kurulu Kararları ve ilgili dairelere ait kararlar yer almaktadır.

T.C. Külliyatı

Bu yayınımızda, hukuk düzenimizin temelini oluşturan T.C. mevzuatındaki tüm Kanun, KHK, Cumhurbaşkanlığı Mevzuatı, Tüzük ve Yönetmelikler, bütün değişiklikleri ile birlikte güncel olarak yer almaktadır.

Anayasa Mahkemesi Kararları

Anayasanın korunması ve bireylerin temel haklarının güvence altına alınması konusunda zengin bir içtihat kaynağı olan ve Resmi Gazete’de yayımlanan Anayasa Mahkemesi’nin Norm Denetimi ve Bireysel Başvuru Kararlarına ulaşabilirsiniz.

Bölge İdare Mahkemeleri Kararları

İlk derece mahkemeleri olarak görev yapan İdare ve Vergi mahkemelerinin verdiği kararlara karşı yapılan istinaf başvurularının değerlendirildiği Bölge İdare Mahkemesi kararlarına ulaşabilirsiniz.

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi

Yapılan bireysel başvurular üzerine Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nin Türkiye’ye dair verdiği kararlar bu yayınımızda yer almaktadır.

Sayıştay Kararları

Devletin mali işlerinin denetlenmesinde verilen hükümleri içeren Sayıştay Genel Kurul, Temyiz Kurulu ve Daire kararları bu yayınımızda yer almaktadır.

Bölge Adliye Mahkemesi Kararları

Hukuk alanında ilk derece mahkemelerinin verdiği kararlar üzerine yapılan istinaf başvurularının incelendiği ve karara bağlandığı süreçleri kapsayan Bölge Adliye Mahkemeleri kararlarına ulaşabilirsiniz.

Faydalar

Mevbank Neo'nun zengin içeriği ve akıllı arama motoru ile aradığınız içtihatları kolayca bulabilirsiniz.

İlgilendiğiniz mevzuat ve içtihatlarla ilişkili tüm kaynakları Mevbank Neo zincir özelliği ile hızlıca görüntüleyebilirsiniz.

Takip ettiğiniz belgelere kendi notlarınızı ekleyebilir, kendi mevzuat takip listesini oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu belgeleri "Seçtiklerim" alanına ekleyip kendi kişisel klasörünüzü yaratabilirsiniz. 

Mobil uygulama ile istediğiniz karara istediğiniz yerde ulaşabilirsiniz. Takip etmek istediğiniz belgelerle ilgili değişiklikleri anlık bildirim olarak alabilirsiniz.

Mevzuat belgelerinin en güncel halini ve değişikliğe uğramış tüm versiyonlarını iki tarih aralığında karşılaştırarak görüntüleyebilirsiniz.

HEMEN ARA

0 (212) 282 39 00

Meslek Grupları

Avukat ve Diğer Hukukçular

İlgili kanun maddeleri ile ilişkilendirilmiş Yargıtay İçtihadı Birleştirme Kararları, Yargıtay ve Danıştay Kararları, Anayasa Mahkemesi Kararları ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Kararları ile yürürlükteki tüm Kanunlar, Cumhurbaşkanlığı Kararnameleri, KHK'lar, Tüzükler ve Yönetmeliklerin bulunduğu Hukuk paketi, avukat ve diğer hukukçuların aradıkları emsal kararlara ulaşmalarını sağlayan ve iş süreçlerine hız kazandıran güvenilir mevzuat ve içtihat kaynağıdır.

Meslek Grupları

Mali Müşavir

İşletmelerde faaliyetlerin ve işlemlerin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde işleyişini sağlamak, faaliyet sonuçlarını ilgili mevzuat çerçevesinde denetlemeye ve değerlendirmeye tabi tutmak ve iş akışını yüksek mesleki standartları ile gerçekleştirmek üzere yüksek yargı kararlarını takip eden Mali Müşavirler için en güncel mevzuat ve içtihat kaynağıdır.

Meslek Grupları

Muhasebe Uzmanı

Günlük olarak sürekli takip edilmesi gereken, cezai işleme neden olabilecek değişikliklerin anlık olarak bilgilendirilmesini hem mail yolu ile hem de mobil bildirim olarak alabilme imkanı tanıyarak çalışmalarınızda size zaman kazandırır.

Meslek Grupları

İnsan Kaynakları Uzmanları

Mevzuatların doğru takibi ve doğru yönetilmesi konusunda yapılan hatalar, önemli sonuçlar doğurabilir ve ağır idari para cezalarına sebebiyet verebilir. Bu paket, İnsan Kaynakları uzmanlarının gerek iş veren gerek çalışan tarafından tüm hukuki süreçlere hakim olması ve mevzuat değişikliklerinden anında haberdar olması adına önemli, güncel ve kapsamlı bir kaynaktır.

Meslek Grupları

Finans Uzmanları

Finans uzmanları, şirketlerin finansman ve mali işleri ile ilgili tüm konularda sorumluluk sahibidir. Gerek ticari boyutta gerekse cezai anlamda yaptırımlara maruz kalınmaması adına değişen ya da yeni çıkan mevzuatın dikkatle takip edilmesi önemlidir. Finans uzmanlarının güvenerek başvurabileceği ve mevzuat değişikliklerinden anlık olarak haberdar olabileceği kapsamlı bir kaynaktır.

Avukat ve Diğer Hukukçular Avukat ve Diğer Hukukçular
Mali Müşavir Mali Müşavir
Muhasebe Uzmanı Muhasebe Uzmanı
İnsan Kaynakları Uzmanları İnsan Kaynakları Uzmanları
Finans Uzmanları Finans Uzmanları

En Çok Sorulan Sorular

Yüksek mahkeme kararları, tüm kanunlar, yönetmelikler, tüzükler, Cumhurbaşkanlığı mevzuatı ve Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi ile ilgili mevzuata erişiminiz bulunmaktadır. Ayrıca programımızda dilekçe ve sözleşme örnekleri, tasarı ve taslaklar gibi zengin çeşitli bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Sistemimizde Yargıtay Kararlarının yanı sıra Danıştay Kararları, Bölge Adliye Mahkemesi Kararları, Bölge İdare Mahkemesi Kararları, Sayıştay Kararları, Anayasa Mahkemesi Kararları, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Kararları da bulunmaktadır.

Mesleklere göre ayrım olmadan tüm kanunlara ve yönetmeliklere ulaşmak isteyen abone grupları ile hukukçular başta olmak üzere, özellikle kanunlarda yer alan boşlukları emsal karar ve görüşleri içeren yargı kararları ile aydınlatmak isteyen tüm uygulayıcı meslek grupları bu programdan faydalanabilir.

Mevbank Neo Hukuk Programından 1 kullanıcılı olarak faydalanabilirsiniz. Daha fazla kullanıcı eklemek isterseniz; her yeni bir kullanıcı için sizlere özel fiyat teklifi verilecektir.

Ana sayfadaki arama bölümünden kelime-cümle araması ile belgeye ulaşabilir ve filtreleme bölümünden tarihe, dairesine, mahkemesine ve konusuna göre süzebiliriz. Ayrıca "gelişmiş arama" bölümünden de tarihe, kanun numarasına, karar ve esas numarasına göre arama yapabilirisiniz. Yine "gelişmiş aramada" içerir-içermez bölümünü de kullanabilirsiniz.

Hukuk Programını kullanan avukatlar, Mevbank Neo'nun zengin içtihat ve mevzuat içeriğine kullanıcı deneyimleri ile geliştirilmiş arama motoru ve detaylı filtreleme özellikleri ile anahtar kelimeleri kullanarak aradıkları kararlara kolaylıkla erişebileceklerdir. Ayrıca tüm kanun ve yönetmeliklerin bulunduğu Külliyattan faydalanabilecek, mevzuat ile ilişkilendirilmiş içtihatlara, makalelere hızlıca ulaşabilecekler, anlık olarak güncellenen mevzuat değişikliklerini mail ve bildirim yoluyla haber alabileceklerdir.

Müşterilerimiz

Türkiye’nin en seçkin firmalarının ve çeşitli meslek gruplarından profesyonellerin tercihi olmaktan gurur duyuyoruz.

Hemen Mevbank Neo
Abonesi Olun!

Tek kaynaktan mevzuat, yargı kararları, özelgeler ve uzman makalelerine erişim imkanı ile Mevbank Neo abonesi olarak, takip etmek istediğiniz mevzuat serilerine en güncel haliyle anında ulaşın.

ÜCRETSİZ DENE

SATIN AL

ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN

Formu doldurun

Mevbank hakkında detaylı bilgi almak, iş süreçlerinize hız ve verimlilik katacak kullanıcı dostu özelliklerini keşfetmek için formu doldurun, sizi arayalım!