Lebib Yalkın Mevzuat Dergisi

Gündemde yer alan konular üzerinde derin araştırma yazılarının yanında sektöründe lider akademisyen ve profesyoneller tarafından analizlerin yer aldığı aylık bir yayımdır.

Yayın hayatına 1993 yılında Mükellefin Dergisi adıyla başlayan ve 2004 yılında ismini Lebib Yalkın Mevzuat Dergisi olarak değiştiren aylık bir yayımdır. 

Sektörel dergiler arasında ayrı ve çok güçlü bir yeri olan Lebib Yalkın Mevzuat Dergisi, Vergi- Muhasebe, İş Hukuku, Sosyal Güvenlik, Ticaret ve Finans, Dış Ticaret ve Gümrük ve popüler tüm mevzuat konularında makaleler ve söyleşiler ile piyasanın nabzını tutar. Alanında uzman akademisyenler, bürokratlar, hukukçular, müfettişler, müşavirler tarafından yazılan makaleler ile mevzuat değişiklikleri ve gündemdeki konular aydınlatılmakta, uygulamalarda çıkan problemlere çözüm sunulmakta ve farklı uzman görüşlerine yer verilmektedir. 
 

Ayrıca abonelerimizden gelen soruların uzmanlarımız tarafından cevaplandığı Uzmanlarla Sorular ve Cevaplar bölümü, Resmi Gazete Özeti, Yargı Kararları, Kurul Kararları ve Özelgeler ile uygulamacıların sıkça kullandıkları Vergi ve Sigortaya İlişkin Önemli Bilgiler bölümleri okuyucunun bilgisine sunulmaktadır. 

 

Abonelik

Basılı Dergi

1993 yılından bu yana her ay yayınlanmakta olan Lebib Yalkın Mevzuat Dergisi vergi, iş hukuku, muhasebe, sosyal güvenlik gibi konularda mevzuatta tereddüt doğuran hususları aydınlatmak maksadı ile konusunda uzman yazarlarımızın açıklayıcı makalelerinden oluşmaktadır. Lebib Yalkın Mevzuat Dergisi'nin her sayısı yıllar boyunca kullanacağınız değerli bir başvuru kaynağı olacak.

Dijital Dergi

Dergimizi elektronik ortamda takip eden abonelerimiz, 1998 senesinden bugüne yayınlanmış tüm makale arşivine ulaşabilmektedir.

Meslek Grupları

Bordro Özlük İşleri (IK) Uzmanı

İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik konularında sık değişen mevzuata ilişkin yorumlu uzman makaleleri ile mevzuat değişiklikleri ve uygulamalarda çıkan problemlere çözüm sunulan dergimiz, Bordro ve Özlük İşleri profesyonellerine açıklayıcı ve aydınlatıcı bir rehber niteliğindedir. Dergimizde ayrıca abonelerimizden gelen soruların uzmanlarımız tarafından cevaplandığı Uzmanlarla Sorular ve Cevaplar bölümü yer almaktadır. 

Meslek Grupları

Avukatlar & Hukukçular

Alanında uzman akademisyenler, bürokratlar, hukukçular, müfettişler, müşavirler tarafından yazılan makaleler ile mevzuat değişiklikleri ve gündemdeki konuların aydınlatıldığı dergimiz, çalışmalarınızı derinleştirmenize katkı sağlayacaktır.

 

 

Meslek Grupları

Muhasebe & Finans Uzmanları

Vergi, iş hukuku, muhasebe, sosyal güvenlik gibi konularda mevzuatta tereddüt doğuran hususları ve gündemdeki konuları aydınlatan, uygulamalarda çıkan problemlere çözüm sunan ve farklı görüşlere yer veren dergimiz, muhasebe ve finans profesyonelleri için güçlü bir kaynak niteliğindedir.

Meslek Grupları

Mali Müşavir

Vergi- Muhasebe, İş Hukuku, Sosyal Güvenlik, Ticaret ve Finans, Dış Ticaret ve Gümrük konularında Maliye Bakanlığı Vergi Müfettişleri, 3568 sayılı yasaya göre ruhsat sahibi meslek mensupları, akademisyenler, bürokratlar, hukukçular, gümrük ve dış ticaret uzmanları tarafından yazılan yorumlu makaleler ile mevzuat değişiklikleri ve gündemdeki konuların aydınlatıldığı dergimiz, mali müşavirlerin mesleki süreçlerine fayda sağlayan besleyici ve zengin bir içeriğe sahiptir. 

Meslek Grupları

Bağımsız Denetçi

Alanında uzman akademisyenler, bürokratlar, hukukçular, müfettişler, müşavirler tarafından yazılan makaleler ile mevzuat değişiklikleri ve gündemdeki konuları farklı uzman görüşleri ile değerlendirmenizi katkı sağlayacaktır. Ayrıca abonelerimizden gelen soruların uzmanlarımız tarafından cevaplandığı Uzmanlarla Sorular ve Cevaplar bölümü ile problemlere çözüm sunulmaktadır.

Bordro Özlük İşleri (IK) Uzmanı Bordro Özlük İşleri (IK) Uzmanı
Avukatlar & Hukukçular Avukatlar & Hukukçular
Muhasebe & Finans Uzmanları Muhasebe & Finans Uzmanları
Mali Müşavir Mali Müşavir
Bağımsız Denetçi Bağımsız Denetçi

En Çok Sorulan Sorular

Aylık güncel konuları işleyen her sektördeki kişinin elinin altında olması gereken içeriğe sahiptir.

O ay gündemde olan her konu ile ilgili uzman yazılarımızı bulabilirsiniz.

Teoriden ziyade, Pratik yazılarımız konusunda uzman kişiler tarafından hazırlanmaktadır.

Basılı yayım abonemize şirketimiz uzun süredir ücretli olan internet hizmeti şifresini basılıya promosyon olarak vermektedir. Böylece 1998' den bu yana tüm makalelerimize erişebilmektesiniz.

Aylık önemli bilgiler ve o ayki R.G. özeti dergimizin içeriğinde mevcuttur.
Hatta o ay Taslak halindeki mevzuatın uygulamasına dair yürürlüğe girmeden uzman yorumu yapılmaktadır.

Dergimiz içeriğinde zengin bir soru-cevap bölümümüz vardır. Her zaman sorularınızı bekleriz.

Her sene Ocak ayında geçen 1 senenin yazılarının başlıkları ve yazarları “Dizin” olarak yayınlanmaktadır. Dizin den bakabilirsiniz.

Mevbank mobil uygulamamız iOS ve Android cihazlarda tüm abonelerimizin kullanımına sunulmuştur. Takip etmek istediğiniz mevzuat serileri ile ilgili değişikliklerden anında haberdar olmak, ihtiyacınız olan en güncel bilgiye her an her yerden ulaşmak için akıllı telefon veya tabletinizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

HEMEN ARA

0 (212) 282 39 00

Müşterilerimiz

Türkiye’nin en seçkin firmalarının ve çeşitli meslek gruplarından profesyonellerin tercihi olmaktan gurur duyuyoruz.

Hemen Mevbank Neo
Abonesi Olun!

Tek kaynaktan mevzuat, yargı kararları, özelgeler ve uzman makalelerine erişim imkanı ile Mevbank Neo abonesi olarak, takip etmek istediğiniz mevzuat serilerine en güncel haliyle anında ulaşın.

ÜCRETSİZ DENE

SATIN AL

ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN

Formu doldurun

Mevbank hakkında detaylı bilgi almak, iş süreçlerinize hız ve verimlilik katacak kullanıcı dostu özelliklerini keşfetmek için formu doldurun, sizi arayalım!