Kooperatifler ve Toplu Konut Mevzuatı

Bu yayınımızda yer alan konular:

 • Kooperatiflerle ilgili kısmında 1163 sayılı Kooperatifler Kanunu, bu Kanunda değişiklik yapan ek kanunlar, Tarım Kredi Kooperatifleri ve Birlikleri, Tarım Satış Kooperatifleri ve Birlikleri, Kurumlar Vergisi, Emlak Vergisi, Belediye Gelirleri, Su Ürünleri gibi Kanunların Kooperatifler Kanunu ile ilgili bölümleri, bu Kanunla ilgili kararname, tüzük, yönetmelik ve tebliğler ile kooperatif ana sözleşmeleri.

 • Toplu konutla ilgili kısmında ise 2985 sayılı Toplu Konut Kanunu, bu Kanunda değişiklik yapan ek kanunlar, Gecekondu Kanunu, Çevre Kanunu, Kıyı Kanunu, Arsa Üretimi ve Değerlendirilmesi Hakkında Kanun, Vergi, Resim ve Harç İstisna ve Muaflıklarına İlişkin Kanun gibi toplu konutla ilgili kanunlar, toplu konut mevzuatı ile ilgili konut kredileri, Kamu Ortaklığı Fonu gibi konulardaki kararname, tüzük, yönetmelik ve tebliğler.

Basılı cilt satışı ve Dergimizin KDV oranı %0, Basılı yayım ve Elektronik Abonelik bedeline %18 KDV dahildir.

Ürünler

 • MEVBANK Yönetim Sistemleri

  İSG, Çevre, Gıda, Enerji Mevzuatı Yükümlülüklerinizi belirleyip, yasal uyumunuzu hızla ve kolayca yönetmenizi sağlayın.

 • Sosyal Güvenlik Mevzuatı Ekonomik Seti

  Sosyal Güvenlik Mevzuatı Ekonomik Setini değişir yapraklı (föyvolant) ciltler şeklinde her gün güncellenen basılı yayınımıza abone olarak takip edin.

 • MEVBANK Tüm Mevzuat ve İçtihat Seti

  Vergi, İş ve Sosyal Güvenlik, Ticaret, Gümrük, Yönetim Sistemleri konularında güncel mevzuat, zengin içtihat ve uzman makalelerini en kolay ve en hızlı şekilde takip edin.

 • Vergi Mevzuatı Ekonomik Seti

  Tüm Vergi Kanunlarını, Vergi Mevzuatı Ekonomik Seti ile değişir yapraklı (föyvolant) ciltler şeklinde her gün güncellenen basılı yayınımıza abone olarak takip edin.

Tümü