Akademi

SON DÜZENLEMELERE GÖRE ÜCRETİN HESAPLANMASI VE BORDRO PRATİKLERİ EĞİTİMİ

SON DÜZENLEMELERE GÖRE ÜCRETİN HESAPLANMASI VE BORDRO PRATİKLERİ EĞİTİMİ ONLİNE

Bordro parametre tanımları, ücret hesaplamaları ve güncel mevzuat hakkında bilgi verilmesi ve Ücret, Fazla Mesai ve Tazminat hesaplamalarını örnekler ile pekiştirerek katılımcılara uygulama becerisi kazandırmak.

Eğitim Programı

Eğitim İçeriği

13:00 -13:20  –  Açılış Konuşması ve Genel Bilgilendirme – Mehmet Koçak (ÇSGB E. İş Baş Müfettişi – Koçak Danışmanlık YKB)

13:20-14:00 – İş Hukukunda Ücret ve Ücretin Korunması – Ali Karaca (ÇSGB E. İş Baş Müfettişi)

14:00-16:00 – 2022 Yılı Asgari Ücret, Gelir -Damga Vergisi İstisnası ve Bordro Uygulamaları – Mustafa Baştaş ( E. SGK Müfettişi)


Bu programa katılanlara Lebib Yalkın tarafından hazırlanmış sertifika verilecektir.
Lebib Yalkın Abonelerine %10 indirim uygulanacaktır.
Eğitim KDV oranı %18’dir.

EĞİTİMCİ

Mehmet Koçak

Mehmet Koçak

(ÇSGB E. İş Baş Müfettişi)

Ali Karaca

Ali Karaca, 1966 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk ve orta eğitimini Eskişehir’de tamamladı. 1987 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Yüksekokulu, 1991 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun oldu. 1993 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda İş Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladı.1997 yılında İş Müfettişi, 2015 yılında İş Baş Müfettişi oldu. Aynı bakanlıkta farklı tarih aralıklarında idari görevlerde bulundu. 2021 yılında emekli olan Ali Karaca, 10 yılı aşkın süredir iş hukuku alanında bilirkişilik yapmaktadır.

Mustafa Baştaş

Mustafa Baştaş

E.SGK.Müfettişi

Mustafa Baştaş, 1976 yılında Adana’da doğdu. İlk ve orta öğrenimimi Adana’da tamamladı. 1996-2000 tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi.

2002 yılında Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğünde Devlet Gelir Uzman Yrd. olarak çalışmaya başladı. Ardından 2004 yılında Sosyal Sigortalar Kurumu Sigorta Müfettiş Yrd. olarak atandı. 2007 yılında Sosyal Güvenlik Kurumu Müfettişi olarak ataması yapıldı.2008 yılında Gaziantep Sosyal Güvenlik İl Müdür Yrd. olarak görevlendirildi.

2010 Ekim ayına kadar bu görevi yaptıktan sonra 2010 Kasım ayında Bağcılar Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü olarak göreve başladı. Buradaki görevinin akabinde 31.01.2013 tarihinde Kamu görevinden ayrılarak şu anda eğitim ve danışmanlık faaliyetleri yürütmektedir.

Bordro ve Özlük İşleri Departmanı Çalışanları, İnsan Kaynakları Departmanı Çalışanları, Muhasebeciler, Mali Müşavirler, Avukatlar

  • Mehmet Koçak
  • Ali Karaca
  • Mustafa Baştaş

Yandaki Formu Doldurarak Eğitimimize Ön Kayıt Yaptırabilirsiniz…

Yandaki formu doldurduğunuzda, eğitim talebiniz tarafımıza ulaşacak ve ilgili eğitim için ön kaydınız oluşturulacaktır. Sonrasında Müşteri Temsilcilerimiz sizinle iletişime geçerek eğitim tarihi ve ücret konusunda sizi bilgilendirecektir.

Eğitimlerimizden Haberdar Olun